Match-centre

Round 6 - Wed, Jan 19

Brooklyn HBCC 7B
Brooklyn HBCC 7B

08:30

Year 7 Blue
Year 7 Blue

08:30

Round 10 - Sat, Jan 22

Russell Properties Ltd Johnsonville Premier Men
Russell Properties Ltd Johnsonville Premier Men

11:00

KCC 2nd XI
KCC 2nd XI

11:00

Easts Tigers
Easts Tigers

14:00

Stale Danes
Stale Danes

14:00

VUWCC Dude, Where's My Eski
VUWCC Dude, Where's My Eski

14:00

Karori Chaos Club
Karori Chaos Club

14:00

T/20 Spring Chickens
T/20 Spring Chickens

14:00

Round 1 - Wed, Jan 26

U15 Club Youth
U15 Club Youth

09:30

Y9 T/20 Development
Y9 T/20 Development

13:30

Round 3 - Thu, Jan 27

U15 Club Youth
U15 Club Youth

09:30

Porirua U15 Boys
Porirua U15 Boys

13:30

Round 5 - Fri, Jan 28

U15 Club Youth
U15 Club Youth

09:30

North City U15s Youth Tournament
North City U15s Youth Tournament

13:30

Round 8 - Sat, Jan 29

Junior Yr 7 Kiwis
Junior Yr 7 Kiwis

08:30

Junior Yr 7 Kakas
Junior Yr 7 Kakas

08:30

Junior Yr 6 Jaguars
Junior Yr 6 Jaguars

08:30

Junior Yr 7 Hihis
Junior Yr 7 Hihis

08:30

Blizzard
Blizzard

08:30

VUWCC Simbas
VUWCC Simbas

08:30

Junior Yr 7 Kakapos
Junior Yr 7 Kakapos

08:30

Fury
Fury

08:30

Junior Yr 3 Hawks
Junior Yr 3 Hawks

08:30

Junior Yr 2 Vikings
Junior Yr 2 Vikings

08:30

Junior Yr 6 Eagles
Junior Yr 6 Eagles

08:30

Junior Yr 2 Fireballs
Junior Yr 2 Fireballs

09:45

Fateh
Fateh

11:00

Easts Crocs (Y5)
Easts Crocs (Y5)

11:00

Easts Falcons (Y5)
Easts Falcons (Y5)

11:00

Silly Nannies
Silly Nannies

14:00

The Wildcats
The Wildcats

14:00

Tingers
Tingers

14:00

Stonecutters
Stonecutters

14:00

KCC 1st XI
KCC 1st XI

11:00

Round 9 - Sat, Feb 5

Junior Yr 5 Titans
Junior Yr 5 Titans

08:30

Junior Yr 4 Kings
Junior Yr 4 Kings

08:30

Junior Yr 3 Sharks
Junior Yr 3 Sharks

08:30

Easts Gladiators (Y2)
Easts Gladiators (Y2)

08:30

Year 7 Autotech Doors
Year 7 Autotech Doors

08:30

Year 7 Straight Flush Plumbing
Year 7 Straight Flush Plumbing

08:30

Junior Yr 5 Typhoons
Junior Yr 5 Typhoons

08:30

Shastri
Shastri

08:30

Junior Yr 4 Pace Masters
Junior Yr 4 Pace Masters

08:30

Grade 6 Kahu
Grade 6 Kahu

08:30

Junior Yr 4 Strikers
Junior Yr 4 Strikers

08:30

Junior Yr 7 Kakapos
Junior Yr 7 Kakapos

08:30

Grade 6 Ruru
Grade 6 Ruru

08:30

Easts Strikers (Y3)
Easts Strikers (Y3)

09:45

Grade 2 Tuckers
Grade 2 Tuckers

09:45

KCC 2nd XI
KCC 2nd XI

11:00

Punjab Pacers
Punjab Pacers

14:00

Silly Nannies
Silly Nannies

14:00

Stale Danes
Stale Danes

14:00

Easts Cobras
Easts Cobras

14:00

Easts Tigers
Easts Tigers

14:00

Round 10 - Sat, Feb 12

Junior Yr 6 Eagles
Junior Yr 6 Eagles

08:30

Year 7 Autotech Doors
Year 7 Autotech Doors

08:30

Grade 4 Kinsella
Grade 4 Kinsella

08:30

Easts Flippers (Y5)
Easts Flippers (Y5)

08:30

Hautonga
Hautonga

08:30

Easts Victory (Y5)
Easts Victory (Y5)

08:30

Junior Yr 3 Sharks
Junior Yr 3 Sharks

08:30

Junior Yr 7 Kiwis
Junior Yr 7 Kiwis

08:30

Junior Yr 6 Jaguars
Junior Yr 6 Jaguars

08:30

Fury
Fury

08:30

Grade 4 McMahon
Grade 4 McMahon

08:30

Year 7 Volcanoes
Year 7 Volcanoes

08:30

Junior Yr 2 Vikings
Junior Yr 2 Vikings

09:45

Premier Reserve
Premier Reserve

11:00

Junior Yr 2 Fireballs
Junior Yr 2 Fireballs

11:00

T/20 Masters
T/20 Masters

14:00

Northern Boom
Northern Boom

14:00

Stonecutters
Stonecutters

14:00

Russell Properties Johnsonville Northern X1
Russell Properties Johnsonville Northern X1

14:00

Karori Chaos Club
Karori Chaos Club

14:00

KCC 1st XI
KCC 1st XI

11:00

Round 6 - Sun, Feb 13

Kererus
Kererus

13:00

Round 2 - Sat, Feb 19

KCC 2nd XI
KCC 2nd XI

11:00

The Wildcats
The Wildcats

14:00

Stale Danes
Stale Danes

14:00

Round 14 - Sun, Feb 20

Silly Nannies
Silly Nannies

14:00

Round 3 - Sat, Feb 26

2nd XI Premier Reserve
2nd XI Premier Reserve

11:00

Peggy Sue's
Peggy Sue's

14:00

Karori Chaos Club
Karori Chaos Club

14:00

1st XI Premier
1st XI Premier

11:00

Round 7 - Sun, Feb 27

Porirua Kea
Porirua Kea

13:00

The Wildcats
The Wildcats

14:00

Punjab Pacers
Punjab Pacers

14:00

Easts Tigers
Easts Tigers

14:00

Round 4 - Sat, Mar 5

KCC 2nd XI
KCC 2nd XI

11:00

Silly Nannies
Silly Nannies

14:00

SLSC Warriors
SLSC Warriors

14:00

Stale Danes
Stale Danes

14:00

Stonecutters
Stonecutters

14:00

VUWCC Sultans of Swing
VUWCC Sultans of Swing

14:00

Russell Properties Ltd Johnsonville Premier Men
Russell Properties Ltd Johnsonville Premier Men

11:00

Round 8 - Sun, Mar 6

Kererus
Kererus

13:00

Round 5 - Sat, Mar 12

SLSC Premiers
SLSC Premiers

11:00

One Tonne Dream
One Tonne Dream

14:00

Pool 1

Pool 2

Pool 3

Pool 4

Round 5 - Wed, Feb 27 P W L D T A Byes Pts bonus Pts nrr
1 Karori Cricket Club, KCC 1st XI Karori Cricket Club, KCC 1st XI 4 4 0 0 0 0 1 16 0 16 +5.329
2 Petone-Riverside Cricket Club, Premier Men Petone-Riverside Cricket Club, Premier Men 4 3 1 0 0 0 1 12 0 12 -0.180
3 Naenae Old Boys Cricket Club., Naenae Dental Clinic Premier Naenae Old Boys Cricket Club., Naenae Dental Clinic Premier 4 2 2 0 0 0 1 8 0 8 -1.397
4 Hutt District Cricket Club, Robert Walters Premier Reserve Hutt District Cricket Club, Robert Walters Premier Reserve 4 1 3 0 0 0 1 4 0 4 -3.324
5 Sikhs Sports Club., Sikh sports Sikhs Sports Club., Sikh sports 4 0 4 0 0 0 1 0 0 0 +0.000
1 Hutt District Cricket Club, Robert Walters Premier Hutt District Cricket Club, Robert Walters Premier 4 4 0 0 0 0 0 16 0 16 +1.930
2 Eastern Suburbs, Floor Court Eastern Suburbs Premiers Eastern Suburbs, Floor Court Eastern Suburbs Premiers 4 3 1 0 0 0 0 12 0 12 +1.791
3 Karori Cricket Club, KCC 2nd XI Karori Cricket Club, KCC 2nd XI 4 1 3 0 0 0 0 4 0 4 +0.997
4 North City Cricket Club, Cricket Express North City Premier Men North City Cricket Club, Cricket Express North City Premier Men 4 1 3 0 0 0 0 4 0 4 -1.919
5 Naenae Old Boys Cricket Club., Premier Reserve Naenae Old Boys Cricket Club., Premier Reserve 4 1 3 0 0 0 0 4 0 4 -2.872
1 Onslow Cricket Club, 1st XI Premier Onslow Cricket Club, 1st XI Premier 4 4 0 0 0 0 0 16 0 16 +2.860
2 Taita Cricket Club, Premier McCormack Group Taita Cricket Club, Premier McCormack Group 4 3 1 0 0 0 0 12 0 12 +2.119
3 Wellington Collegians, Cricket Express Premier Men Wellington Collegians, Cricket Express Premier Men 4 2 2 0 0 0 0 7 0 7 -1.590
4 Eastern Suburbs, Floor Court Eastern Suburbs Premier 3 Eastern Suburbs, Floor Court Eastern Suburbs Premier 3 4 1 3 0 0 0 0 4 0 4 -1.887
5 Hutt District Cricket Club, Robert Walters Super Challengers Hutt District Cricket Club, Robert Walters Super Challengers 4 0 4 0 0 0 0 0 0 0 -4.472
1 Victoria University of Wellington Cricket Club, VUWCC 1st XI - Premier Victoria University of Wellington Cricket Club, VUWCC 1st XI - Premier 4 4 0 0 0 0 0 16 0 16 +0.946
2 Upper Hutt United Cricket Club, NZCIS Premier Upper Hutt United Cricket Club, NZCIS Premier 4 3 1 0 0 0 0 11 0 11 +1.457
3 Petone-Riverside Cricket Club, Premier Reserve Men Petone-Riverside Cricket Club, Premier Reserve Men 4 2 2 0 0 0 0 8 0 8 +0.879
4 Johnsonville Cricket Club, Russell Properties Ltd Johnsonville Premier Men Johnsonville Cricket Club, Russell Properties Ltd Johnsonville Premier Men 4 1 3 0 0 0 0 4 0 4 -0.150
5 Naenae Old Boys Cricket Club., Legends Naenae Old Boys Cricket Club., Legends 4 0 4 0 0 0 0 0 0 0 -2.475

There are no live scores to show at the moment.